Evlerinde kendi onarımlarını ve imalatlarını yapan meraklılar "Kendin Yap"

SPAX, evlerinde kendi onarım ve imalatlarını yapan; deneyimli ve deneyimsiz "kendin yap" meraklıları için, birden fazla uygulama alanına hitap eden, çok kapsamlı ürün yelpazesi sunmaktadır. İster deneyimli, ister deneyimsiz "kendin yap" meraklısı olun; SPAX, üründen en yüksek verimi alabilmeniz için malzeme ve güvenlik konusunda tüm taleplerinizi karşılar. "YEŞİL" ambalajında farklı uygulamalar için kullanılabilir SPAX ürünleri; Türkiye'de bulunan tüm BAUHAUS raflarında, düzenli ve renk kodlaması yapılmış şekilde yerlerini almıştır.

Bir "Kendin Yap" meraklısı olarak, "SPAX - Ürün Arama Motoru" ile tüm SPAX ürünleri hakkında bilgi bulabilir ve sadece birkaç tıklamayla projeniz için doğru ürünü seçebilirsiniz. Doğru ürün seçimi sonrasında ihtiyacınız olan SPAX ürünlerini; "Kendin Yap" meraklıları için özel hazırlanmış küçük ambalajlarda, size en yakın BAUHAUS mağazasından temin edebilirsiniz.

Teknik Terimler Sözlüğü

Bu sözlükte, vidaların çeşitli parçaları ve özelliklerini tanımlamak için kullanılan anahtar terimler açıklanmaktadır.

Terimler Sözlüğü

SPAX - Ürün Arama Motoru

Sadece birkaç tıklamayla projeniz için doğru ürünü bulun.

SPAX - Ürün Arama Motoru

İletişim formu

Bize soracağınız bir şey var mı? Varsa, info@spax.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

İletişim formu

SPAX Haber Bülteni

Newsletter

SPAX hakkında en güncel haberleri e-mail olarak almak için SPAX haber bültenine hemen şimdi kayıt olun.

Şimdi abone olun

İletişim

Kontakt

Lütfen bizimle iletişime geçin. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

İletişim formu