Endüstriyel Üretim

SPAX, belirli endüstriyel uygulamalar ve gereksinimler için özel çözümler sunar. Endüstriyel müşterilerimiz; çok yüksek miktarlarda malzeme kullanmalarına rağmen, her bir bağlantı elemanının güvenilir olmasına özen gösterir. SPAX olarak bu güveni, her bir vida için mümkün kılıyoruz. SPAX'a özgü ürün kalitesinin yanında, koşulsuz teslimat güvencesi ve profesyonel lojistik desteğini de garanti ediyoruz. SPAX'ın bir diğer avantajı; bireysel müşteri taleplerine cevap vermedeki hassasiyet ve özel çözümler konusundaki teknik bilgi birikimidir.

Birinci sınıf kalitemiz ve sunmuş olduğumuz eşsiz hizmet; özellikle mobilya-pencere imalat sanayilerinde ve ahşap konstrüksiyon yapıların imalatında SPAX'ı güçlü bir iş ortağı haline getirmiştir. SPAX ürünleri, otomotiv sanayisinde de kullanılmaktadır. SPAX olarak; özel gereksinimler için üstün Alman teknolojisi ve SPAX Ar-Ge'si ile, yeni tasarımların yanı sıra özel uygulama çözümleri de geliştiriyoruz.

Referanslarımızdan ve müşterilerimizden bazıları

İletişim

Bize soracağınız bir şey var mı? Varsa, info@spax.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

İletişim formu

SPAX Haber Bülteni

Newsletter

SPAX hakkında en güncel haberleri e-mail olarak almak için SPAX haber bültenine hemen şimdi kayıt olun.

Şimdi abone olun

İletişim

Kontakt

Lütfen bizimle iletişime geçin. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

İletişim formu