Teras Uygulamaları

Ahşap teras uygulamalarında; sadece hava koşullarına dayanıklı ahşabın kullanılması değil, aynı zamanda doğru sabitleme malzemelerinin kullanımı da gereklidir. SPAX teras uygulama vidaları, paslanmaz çelikten üretilmektedir (A2, Antik kaplama A2 veya A4). SPAX KESİCİ Ucu ve karakteristik SPAX dalgalı keskin vida dişleri ahşaba kolayca nüfus eder. Sabitleyici diş; ahşap teras uygulamalarında kullanılan malzemenin, sıkıca sabitlenmesini ve gıcırdamamasını sağlar. SPAX Silindir Başlı Vidalar ise ahşaba kolayca gömülebilir ve estetik görüntü sağlar.

Özel matkap uçlu ve seri dişli SPAX vidalar, ahşap levhaların alüminyuma sabitlenmesi için en iyi seçimdir. Ahşap teras uygulamalarında görünür yerlerde "Dekoratif Pul Başlı" SPAX vidaların kullanımı yapılmaktadır.

Her uygulama için doğru bir SPAX Aksesuarı mevcuttur: Ahşap deck sıkıştırma aparatı, SPAX Derz ölçü aparatı, SPAX havalandırma aparatı, SPAX stick - deck uygulamaları için görünmez bağlantı elemanı, SPAX Ahşap kaldırma aparatı teras uygulamaları sırasında işinizi kolaylaştıracak SPAX aksesuarlarından bazılarıdır. SPAX - Her zaman işinizi kolaylaştıracak bir çözümümüz vardır.

SPAX Dış Mekan ürünleri broşürü

Paslanmaz vidalar hakkında daha fazla bilgi edinin.

SPAX Haber Bülteni

Newsletter

SPAX hakkında en güncel haberleri e-mail olarak almak için SPAX haber bültenine hemen şimdi kayıt olun.

Şimdi abone olun

İletişim

Kontakt

Lütfen bizimle iletişime geçin. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

İletişim formu