Dış Mekan

Teras Uygulamaları

Teras Uygulamaları

Ahşap teras uygulamalarında; sadece hava koşullarına dayanıklı ahşabın kullanılması değil, aynı zamanda doğru sabitleme malzemelerinin kullanımı da gereklidir. Ahşap veya alüminyum altyapı olmasına bakılmaksızın, SPAX Ahşap Teras Vidası ve SPAX Teras Uygulamaları için özel ürünler ile birlikte çalışmak, işinizi kolaylaştırır.

Daha fazlasını keşfedin
Ahşap yürüyüş yolları, iskele ve köprüler

Ahşap yürüyüş yolları, iskele ve köprüler

Ahşap yürüyüş yolları, iskele ve köprüler söz konusu olduğunda; A4 paslanmaz çelikten imal edilen, "Silindir Başlı SPAX Vida" sektörde öncü üründür. 10 mm çapındaki küçük silindir başı sayesinde, kolaylıkla havşa açabilir ve ahşabın içine mükemmel şekilde monte edilebilir.

Daha fazlasını keşfedin
Ahşap Dış Cephe Vidası

Ahşap Dış Cephe Vidası

KESİCİ Uçlu SPAX Ahşap Dış Cephe Vidası, görünür ve görünmez vida bağlantılarına uygun olarak; dış cephelerde, ahşap levha ve ahşap lata montajı için kullanılır. Kalitesi ve korozyona karşı özel korumasıyla SPAX vidalar, ahşap dış cepheler için mükemmel uygulama sonuçları sağlar. SPAX; çıtalı ve geçme ahşapların, çok iyi bir şekilde vidalanıp sabitlenmesi için, küçük mercimek havşa başlı vidayı önermektedir.

Daha fazlasını keşfedin
Pergolalar

Pergolalar

6 - 8 veya 10 mm çaplı SPAX pul başlı, WIROX kaplama vida, dış mekana inşa edilen ancak dış hava şartlarına doğrudan maruz kalmayan pergolalar için idealdir. WIROX kaplama, geleneksel parlak çinko kaplamaya göre korozyona karşı daha yüksek koruma sağlar. A1 paslanmaz çelikten imal edilen SPAX pergola vidası, direklerin toprak ankrajlarına sabitlenmesi için mükemmel bir bağlantı elemanıdır.

Daha fazlasını keşfedin
Çitler

Çitler

Yapılan her ahşap çit, ahşap çit direklerinin yerleştirilmesiyle başlar. 8 mm SPAX Bahçe Çiti Vidası, ahşap çit direklerini toprak ankrajlarına sabitlemek için kullanılabilecek en uygun vidadır. Ayrıca bu vida, çok çeşitli metal ankrajların sabitlenmesi için de uygundur. Vida başının altındaki kısım, pürüzsüz bir bitim sağlar ve merkezleme başlığı çoğu metal destekle uyumlu olacak şekilde montajlanır. Paslanmaz vidanın malzeme türü, çirkin pas lekelerinin oluşumunu önler. Kullanılan vida "KESİCİ Uçlu" olduğundan dolayı, çok sert ahşaplarda kullanmadığınız sürece, ön delmeye gerek duymaz.

Daha fazlasını keşfedin

Ahşap Koruma Malzemeleri

Ahşap teras uygulamalarında kullanım için üretilen SPAX Bant, zemin döşemesinin ahşap alt yapısını, yağmur suyundan etkili bir şekilde koruyan; köpük kauçuktan yapılmış ve kendinden yapışkanlı kaplama bandıdır. SPAX Havalandırma Aparatı ile döşeme tahtaları alt zeminden daha kolay şekilde ayrılıp, uzun ömürlü kullanım için etkili havalandırma sağlamaktadır.

Daha fazlasını keşfedin

SPAX Haber Bülteni

Newsletter

SPAX hakkında en güncel haberleri e-mail olarak almak için SPAX haber bültenine hemen şimdi kayıt olun.

Şimdi abone olun

İletişim

Kontakt

Lütfen bizimle iletişime geçin. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

İletişim formu