Ahşap Zemin Kaplamaları

Ahşap zeminler sıcaklık ve rahatlık yayar. Yaşam alanlarına çok özel bir kalite ve değer katar. Ahşap zeminler için SPAX döşeme vidası, pürüzsüz bir şekilde gömülebilir/montajlanabilir. SPAX - MULTI / Çok işlevli Vida Başı, ahşabı etkili bir şekilde frezeler ve estetik, düz bir görünüm sağlar. Özel sabitleyici dişli vida, iki ahşap parçasının birbirine güvenli ve dayanıklı bir şekilde bağlanmasını sağlar. Ayrıca zemin yapısının gıcırdamasını, etkin bir şekilde azaltır. SPAX Masif ahşap zemin vidası, masif ahşap zeminlerin döşenmesi için idealdir. Farklı vida ucu, anında kavrama sağlar. Frezeli uçlar, havşa açmayı kolaylaştırır. Ayrıca, küçük freze başı SPAX'ı malzemeye kolayca çeker. Sonuç: Çıtalı ve geçme ahşapların ideal bir şekilde vidalanıp, sabitlenmesi sağlanır.

SPAX; daha da iyi bir tutunma ve etkili bir kavrama (vidanın ahşap ile ilk teması) için, üstün Alman teknolojisi ile üretilmiştir

SPAX'ın kavrama özellikleri, lamine ahşap bazlı malzeme türlerinde de etkili ilk tutunmayı (vidanın ahşap ile ilk temasını) sağlar. Vidalama sırasındaki hızlı kavrama, ahşap yapının kaplamasına zarar gelmesini önleyerek, kusursuz bir görünüm sağlar.

Ürün broşürü - Ahşap zemin kaplamaları için

MDF hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sabitleyici dişli vida hakkında daha fazla bilgi edinin.

SPAX Haber Bülteni

Newsletter

SPAX hakkında en güncel haberleri e-mail olarak almak için SPAX haber bültenine hemen şimdi kayıt olun.

Şimdi abone olun

İletişim

Kontakt

Lütfen bizimle iletişime geçin. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

İletişim formu