Kalite

Güvenlikten ödün vermemek adına tavizsiz kalite

Güvenlikle ilgili şüpheleri ortadan kaldırmak istiyorsanız, kaliteden ödün vermemelisiniz.

SPAX bugün olduğu gibi gelecekte de bu konuda asla taviz vermeyecektir.

"Almanya'da Üretilen" bağlantı elemanlarımızın güvenebileceğiniz kalite ve güvenliği mutlak önceliğimizdir.

SPAX ile her zaman güvende olursunuz!

Taahhütümüz: Kalite ve güvenlik

SPAX International'ın faaliyet yeri Almanya olup, ürünlerin tamamı Almanya'da bulunan fabrikalarda üretilmektedir.

SPAX, TÜV tarafından yürütülen karmaşık test prosedürünü gönüllü olarak uygulatmıştır. Tesisteki üretim süreci, yerinde denetimler, tedarikçi anketleri ve belge incelemeleri yapan çalışanlar TÜV müfettişleri tarafından incelenmiştir. SPAX, bu konudaki tüm ürün testlerini sorunsuz bir şekilde geçmiştir. Test sonuçlarına göre SPAX markalı vidalar; Made in Germany - "Almanya'da Üretilmiştir" korumalı ürün markası ile belgelendirilmiştir.

SPAX'ın kurumsal felsefesi, kendi yüksek kalite standartlarını tam olarak karşılamak için kendi topraklarında üretim yapmaktır. Şimdi, müşterilere sadece SPAX'ın kendi taahhüdü değil, aynı zamanda tüm SPAX ürünlerinin "Almanya'da Üretildiğine" dair resmi kanıtlar da sunulmaktadır. Bu yolla SPAX International, sadece Almanya'nın ekonomik geleceğini güvence altına almakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilere ve ortaklarına mümkün olan en yüksek şeffaflığın sağlanmasına da bilinçli bir katkıda bulunmaktadır. Şirket, her zaman yüksek kaliteli, kalite kontrolü yapılmış ürünler üretmeyi hedeflerken, aynı zamanda sosyal sorumluluk ve müşteri çıkarlarını da yakından takip edecektir. SPAX markası tüm müşteriler için maksimum güvenlik ve kaliteyi garanti etmektedir.


Yüksek derecede güvenlik, kalite ve süreklilik. En yüksek talepler için güven sağlanır ve bundan ödün verilmez.

Güvenlik teminatı olarak gönüllü teknik izleme

AB Komisyonu, ürünlerimiz için Performans İstikrarı Değerlendirmesi ve Doğrulanması (AVCP) sisteminin seviyesini değiştirmeye ve gelecekte 2'den 3'e düşürmeye karar vermiştir. Bu, Avrupa Teknik Değerlendirme (ETA) onayı ile düzenlenen ve dolayısıyla CE işareti taşıyan ürünlerimiz için geçerlidir. Seviye 3, bağımsız bir malzeme test kurumu (onaylanmış sertifikasyon kuruluşu) tarafından dış denetim yapılmasının artık zorunlu olmadığı ve sadece fabrikada bir şirket içi üretim kontrolünün yeterli olduğu anlamına gelmektedir.

Görüşümüze göre, kontrol seviyesinin düşürülmesi ispatlanmış çifte kontrol ilkesinden ayrılmak anlamına gelmektedir ve bu tüketicilerin ürünlere daha az güven duymasına yol açmaktadır. Buna karşılık SPAX, MPA Stuttgart (Stuttgart Üniversitesi Malzeme Test Enstitüsü) tarafından gönüllü teknik takip yaptırmaya devam etmektedir. Ürünlerin ambalajı üzerinde bu belirgin test mühürü vardır.

Bu, bir dış değerlendirme kuruluşu tarafından sürekli olarak test edilen SPAX kalitesine müşterilerimizin tam olarak güvenmeye devam edebilecekleri anlamına gelmektedir. Sonuçta, güvenlik her zaman öncelikli olmalıdır! Ürünlerimizin ve müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapma sorumluluğumuzu kabul ediyoruz.

SPAX Haber Bülteni

Newsletter

SPAX hakkında en güncel haberleri e-mail olarak almak için SPAX haber bültenine hemen şimdi kayıt olun.

Şimdi abone olun

İletişim

Kontakt

Lütfen bizimle iletişime geçin. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

İletişim formu