Sertifikalar

Made in Germany - Almanya'da Üretilmiştir

Güvenlik konusunda en ufak bir şüphe yaşamamak için kalite söz konusu olduğunda kestirme yol söz konusu olamaz. SPAX bugün olduğu gibi yarın da bu hassasiyetinden taviz vermeyecektir. Made in Germany - Almanya'da Üretilmiştir; bağlantı elemanlarımız söz konusu olduğunda güvenebileceğiniz kalite ve güvenlik her zaman için en önemli önceliğimizdir olacaktır. Güvenli tarafta olmak için daima SPAX kullanın!

Paslanmaz Vidalar

SPAX tarafından üretimi gerçekleştirilen paslanmaz vidalar özellikle dış mekanda kullanım için uygundur. SPAX Paslanmaz Vidaların iki versiyonu vardır: 1-) A2 Paslanmaz Vidalar, doğrudan havaya maruz kalan dış mekan uygulamalarında kullanılır. Kullanım alanları genellikle nemli ve ıslak alanlardır (Örneğin; Mutfak ve banyolar). 2-) Kıyı bölgelerindeki uygulamalar için A4 paslanmaz vidaları öneririz. Paslanmaz vidalar yüksek krom içeriğine sahiptir, bu da yüzeyde koruyucu bir tabaka oluşturur. Nikel, molibdenum, manganez ve niyobyum gibi diğer alaşımlı bileşenler vidalara daha iyi korozyon dayanımı kazandırır.

MPA (Materialprüfungsanstalt Universität Stuttgart)

SPAX gönüllü olarak MPA Stuttgart Üniversitesi tarafından teknik olarak izlenmektedir. Ürünlerin ambalajı üzerinde bu eşsiz test mühürü yer almaktadır.

SKH (Kalite Güvence Sistemidir)

SKH damgası sertifikasyonu sürecinde, ürün ve üretici, belirtilen gereksinimler temelinde bağımsız bir uzman tarafından düzenli aralıklarla denetlenmektedir.

Avrupa Onayı (ETA Sertifikasyonu - ETA-12/0114)

Avrupa Komisyonu tarafından alınan bir kararın sonucu olarak, ürünlerimize uygulanan performans istikrarı (AVCP sistemi) değerlendirme ve doğrulama seviyesi değiştirilmiştir ve Seviye 2+'dan Seviye 3'e düşürülecektir. Bu, ETA akreditasyonuna tabi olan ve dolayısıyla CE işareti verilen ürünlerimiz için geçerlidir. Seviye 3, bağımsız bir malzeme test kurumu (onaylanmış sertifikasyon kuruluşu) tarafından dış denetim yapılmasının artık zorunlu olmadığı ve sadece fabrikada bir şirket içi üretim kontrolünün yeterli olduğu anlamına gelmektedir.

SPAX Haber Bülteni

Newsletter

SPAX hakkında en güncel haberleri e-mail olarak almak için SPAX haber bültenine hemen şimdi kayıt olun.

Şimdi abone olun

İletişim

Kontakt

Lütfen bizimle iletişime geçin. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

İletişim formu