Sorumluluk Reddi

Sorumluluk sınırlandırması
Bu web sitesinin içeriği mümkün olan en büyük özenle hazırlanmıştır. Bununla birlikte, sağlayıcı, sunulan içeriğin doğruluğunu, eksiksizliğini veya güncelliğini garanti etmez. Kullanıcılar web sitesinin içeriğini risk kendilerine ait olmak üzere kullanırlar. İsimleri belirtilen yazarların katkıları, sağlayıcının görüşünü değil yalnızca ilgili yazarın görüşünü temsil eder. Sadece web sitesinin kullanımı, kullanıcı ile sağlayıcı arasında herhangi bir sözleşme ilişkisinin temelini oluşturmayacaktır.

Dış bağlantılar
Bu web sitesinde üçüncü tarafların web sitelerine bağlantılar ("dış bağlantılar") vardır. Bu web siteleri ilgili operatörlerin sorumluluğundadır. Dış bağlantılar ilk kez yüklenirken, üçüncü taraf içeriği herhangi bir yasal ihlale karşı sağlayıcı tarafından incelenmiştir. O sırada herhangi bir yasal ihlal görülmemiştir. Sağlayıcının, bağlantı verilen web sitelerinin mevcut ve gelecekteki yapısı ve içeriği üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Dış bağlantıların yerleştirilmesi, sağlayıcının bağlantının başvurduğu içeriği uygun bulduğu anlamına gelmez. Sağlayıcının, dış bağlantıların içeriğini, yasal ihlaller konusunda şüphe etmek için özel bir neden olmaksızın bunları sürekli olarak incelemesi makul değildir. Yasal ihlaller öğrenildiğinde, bu dış bağlantılar derhal silinir.

Telif hakları ve yardımcı telif hakları
Bu web sitesinde yayınlanan içerik, Alman telif hakları ve yardımcı telif hakları kanununa tabidir. Alman telif hakları ve yardımcı telif hakları yasası tarafından izin verilmeyen her türlü kullanım, sağlayıcının veya ilgili telif hakkı sahibinin önceden yazılı iznine tabidir. Bu özellikle içeriğin çoğaltılması, işlenmesi, çevirisi, kaydedilmesi, kullanılması ve veritabanlarına veya diğer elektronik ortam ve sistemlere aktarılması için geçerlidir. Üçüncü tarafların içeriği ve hakları bu şekilde belirlenir. İçeriğin parça parça veya tüm sayfalarının yetkisiz olarak çoğaltılmasına veya aktarılmasına izin verilmez ve bu yasalarca cezalandırılır. Sadece kişisel, özel ve ticari olmayan kullanım için kopya ve indirme yapılmasına izin verilecektir. Bu web sitesinin üçüncü taraf çerçevelerinde resmedilmesine yalnızca yazılı izin ile izin verilecektir.

SPAX Haber Bülteni

Newsletter

SPAX hakkında en güncel haberleri e-mail olarak almak için SPAX haber bültenine hemen şimdi kayıt olun.

Şimdi abone olun

İletişim

Kontakt

Lütfen bizimle iletişime geçin. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

İletişim formu