Ahşap Konstrüksiyon

Sundurmalar

Sundurmalar

WIROX Kaplamalı SPAX vidalar; doğrudan doğal hava şartlarına maruz kalmayan dış mekan uygulamaları için ideal kullanım ve çok daha yüksek korozyon koruması sağlar. Bunun yanısıra, SPAX paslanmaz özellikli vidalar korozyona karşı kesin çözümdür.

Daha fazlasını keşfedin
Balkonlar

Balkonlar

Balkonlar; ahşabın doğrudan veya dolaylı olarak hava koşullarına maruz kaldığı, yük taşıyıcı yapılardır. SPAX A2 Paslanmaz Vidalar, balkonlarda kullanılan ahşapların sabitlenmesinde ilk olarak tercih edilecek ürünlerdir. SPAX Pul Başlı Vidalar; ahşap eğilmiş veya yamuk olsa dahi, yüksek sıkma kuvveti etkili sabitleme sağlar. Pul Başlı Vidaların dışında; üstün Alman Teknolojisiyle, farklı türlerde SPAX vidalar da balkonlarda kullanılmak üzere, ürün yelpazesine eklenmiştir.

Daha fazlasını keşfedin
Çatı Kiriş Yalıtımı

Çatı Kiriş Yalıtımı

SPAX ürün yelpazesi, çatı kirişi yalıtımı için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır: Bunlar: 8 - 12 mm Havşa Başlı ve Pul Başlı Vidalar, WIROX kaplamalı veya pasifleştirilmiş sarı çinko olarak mevcuttur. Ayrıca, SPAX 6 - 8 çaplarında, tam veya yarım dişli, A2 Paslanmaz Pul Başlı vidalar da geniş ürün yelpazesi içinde sunulmaktadır.

Daha fazlasını keşfedin
Çatı Kafes Kirişleri

Çatı Kafes Kirişleri

Örneğin; SPAX Pul Başlı Vidalar ile uygunsuz şekilde konumlandırılan çatı kirişleri ya da kalaslar bile güvenle sabitlenebilir. Bu sabitleme işlemi için, herhangi bir kalas sabitleyici kullanılmasına gerek yoktur. SPAX Pul Başlı Vidanın çekme ve tutma kuvveti, güvenli sabitleme için yeterli olacaktır. SPAX ürün yelpazesinde 8 - 12 mm arasında tam ve yarım dişli vidalar bulunmaktadır. Özellikle dar ahşap kısımlar için SPAX 6 mm Pul Başlı Vidalar önerilmektedir.

Daha fazlasını keşfedin
Ahşap Yan Parçaların Montajı

Ahşap Yan Parçaların Montajı

Birbirine sıkıca yapıştırılarak tutturulan ek ahşap plakalara ve dişli çubuklar ile tutturulmuş ahşaplara alternatif olarak, SPAX geniş ürün yelpazesi ile tam dişli WIROX Kaplama veya Paslanmaz vidalar önermektedir. Ayrıca, uzun ve büyük ahşap yan parçaların sabitlenmesinde, SPAX'ın özel olarak üretmiş olduğu Başlı veya Başsız alternatifi ile "Dişli Çubuklar", güvenli şekilde kullanılabilmektedir.

Daha fazlasını keşfedin

SPAX Haber Bülteni

Newsletter

SPAX hakkında en güncel haberleri e-mail olarak almak için SPAX haber bültenine hemen şimdi kayıt olun.

Şimdi abone olun

İletişim

Kontakt

Lütfen bizimle iletişime geçin. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

İletişim formu